Úvod do odpočinku

„Vědomý odpočinek je důležitý, odpočaté tělo a mysl podávají dobrý výkon, člověk by měl tělo poslouchat.“ Daniel Gamrot

Výše uvedený citát nám mluví z duše.

Není odpočinek jako odpočinek.

Spousta lidí se v dnešní době domnívá, že se jako odpočinek počítá to, že se večer po náročném dni usadí na pohovku a pustí si televizi, nebo vezmou do ruky mobilní telefon. Tady ale velké POZOR!

Toto není vědomý odpočinek, Vaše mysl si ani neuvědomí, že odpočívá. Naopak stále pracuje a vstřebává vše, na co se právě díváte a co děláte.

Pojďte se, společně s námi, naučit odpočívat vědomě.

Co k tomu potřebujete?

Základním pilířem úspěchu je klidné místo bez rušivých elementů.

Tedy místnost ve Vašem domě či bytě, kde  nebude nikým a ničím rušeni. Místo, kde se usadíte nebo položíte a pokusíte se opravdu na nic nemyslet a nic nedělat. Místo, kde budete vědomě odpočívat, a to ne jen fyzicky, ale hlavně psychicky.

Úvod do odpočinku
Úvod do odpočinku

Pokud máte možnost tento čas trávit venku, ať na Vaší terase, nebo někde v přírodě, jsou to pro Vás bonusové body. Každý známe ten skvělý pocit, který se dostaví, když vyjdeme z panelového města do zeleně.

Příroda je přirozeným dobíječem energie.

Pokud už máte to správné místo, kde budete nabírat sílu a pečovat o své zdraví, vyberte si u nás svou oblíbenou vůni svíčky a nechte ji, aby se stala nedílnou součástí vašeho rituálu. 

Co třeba tato? Sójová vonná svíčka OLI

Technik, jak správně odpočívat a jak si to naplno užít, je mnohem více. Goda je tu pro Vás a bude Vám přinášet další a další tipy, jak na to. 

Úvod do odpočinku
Úvod do odpočinku

A pokud se stanete naším zákazníkem, budeme Vám pravidelně emailem zasílat bonusový materiál, který Vám pomůže stát se “profíkem” v oblasti odpočinku.