Naše proč

Jak vznikl název vaší značky?

Naše proč

Název značky jsme nemuseli nijak dlouho vymýšlet. Tam jsme měli jasno hned.

„Goda“ je rodinné jméno, které přesně splňuje to, co značkou chceme říct. Jednoduchost, minimalismus a netradičnost. Od něho následně odvozujeme i názvy našich produktů.

Jaká je vaše vize?

Přinášíme na český trh novou lokální značku goda. Naše nabídka produktů je již teď poměrně široká a tím samozřejmě nekončíme. Naše plány, co se nabídky produktů týče, jsou velké.

Důležité pro nás je, aby se zákazníkům díky našim svíčkám, vonným voskům, koupelovým solím a dalším produktům snadněji a lépe relaxovalo. Abychom je podpořili v tom, že je důležité udělat si čas pro sebe a hlavně, aby si tento čas co nejlépe užili.

Naše proč

Co vás při vymýšlení vzhledu výrobků inspirovalo?

Naše proč

Motivuje nás touha spojit estetiku, funkčnost a minimalismus. Přejeme si, aby naše produkty vynikaly nejen svým designem, ale také poskytovaly uživatelům příjemný zážitek. Jednoduchost designu nám umožňuje vytvořit elegantní a čistý vzhled, který podporuje klid a jednoduchost každodenního života a my se toto snažíme co nejméně narušovat.

Proč jste se při výrobě svíček rozhodli právě pro sójový vosk?

Sójový vosk se v této době stal synonymem pro zelenější, ekologičtější a kvalitnější svíčky. Jedním z důvodů je i to, že během hoření produkuje méně emisí než vosk parafínový. Další velkou výhodou sójového vosku je jeho snadná omyvatelnost, pokud Vám například nedopatřením ukápne tam, kam nemá.

Naše proč

Jaké další suroviny k výrobě svíček používáte?

Naše proč

V našich svíčkách nenaleznete nic zbytečného navíc. Je tam vosk, vonný nebo esenciální olej a knot. Všechny svíčky jsou zcela bez barviv, třpytek, perliček a jiných „pěkností“, protože víme, že vlivem tepla se z těchto přísad mohou do ovzduší uvolňovat toxické látky.

Získat specifickou, příjemnou vůni, která nevyprchá během několika hodin či dní, ale nebude tak silná, aby z ní bolela hlava, je tak trochu alchymie a neustále zkoušení a testování. Tím, že se do „práce“ zapojuje více členů rodiny, tak si můžeme dovolit si s vůněmi opravdu vyhrát a vše ladit k nejlepšímu výsledku.

Jak si vybíráte dodavatele pro výrobu vašich produktů?

Při výběru dodavatelů preferujeme společnosti, které zahrnují do svých strategií udržitelnost a ekologii, řeší enviromentální otázky a snaží se o odpovědnější podnikání. 

Naše proč

Jak by jste tedy shrnuli značku goda v pár větách?

Naše proč

„goda“ = netradičnost, jednoduchost, estetika, maximální možná udržitelnost, kvalita, skvělý zákaznický servis,

„goda“ = snaha být stále blíže zákazníkům, pravidelně s nimi sdílet načerpané vědomosti a informace z oblasti odpočinku,

„goda“ = odpočinkový rituál 

 

Vaše Štěpánka, Iveta a Honza