Koupelová sůl Daro

560 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Mořská a himalájská sůl jako skvělí pomocníci pro navození psychické pohody po náročném dnu se svěží citrusovou a rozmarýnovou vůní. 

  • 700 gramů (±50 gramů)
  • uvolnění pro celé tělo a mysl 
  • síle esenciálních olejů 
  • mandlový olej
  • svěží vůně 

Detailní informace

Bez zbytečné chemie
Bez zbytečné chemie
Abychom si to užili opravdu všichni.
EKO dárkové balení
EKO dárkové balení
Aby dárek byl radostí i dobrým pocitem.
Pro vaše momenty
Pro vaše momenty
Užijte si je s námi. Myslíme na vás.
Výroba, balení, recyklace
Výroba, balení, recyklace
Ve všech krocích myslíme na šetrnost.

Detailní popis produktu

Proč právě koupelová sůl Daro?

Základem směsi je mořská a himalájská sůl, které jsou známe pro své blahodárné účinky na uvolnění celého těla a navození psychické rovnováhy. Umí uvolnit svalové napětí a zamezují překyselení organismu. Ke spánku se tak budete ukládat s radostí a ráno se budete cítit svěží a odpočatí. 

Do koupelové soli Daro jsme navíc přimíchali esenciální oleje se svěží citrusovou a rozmarýnovou vůní spolu s mandlovým olejem, které účinky této soli ještě umocní a zanechají ve Vás pocit pohody, odpočinku a jedinečnosti. Mandlový olej zde zastává funkci nosného oleje pro oleje esenciální a zároveň zanechají vaší pokožkou vláčnou a vyživenou.

Koupelová sůl Daro
Koupelová sůl Daro

Čím se naše koupelové soli mohou pyšnit? 

Složení našich koupelových solí je jen a pouze čistá příroda. Mořské a jiné přírodní soli, jíly a vyvážené směsi 100% přírodních esenciálních olejů s jedinečnou vůní a účinky. 

Každá naše koupelová sůl je jedinečná ve svém složení a poměrech. Dvě z nich Vám dopřejí tolik potřebný relax po náročném dni a ta třetí osvěží vaši mysl, pokud koupelí Váš den ještě nekončí.

Koupelová sůl Daro

Přírodní soli a jíly

z celého světa
Koupelová sůl Daro

Esenciální oleje

z celého světa
Koupelová sůl Daro

Sklo

z České republiky

Proč na obalu záleží?

Aby naše koupelové soli byly skutečně od hlavy až k patě udržitelné, záleží nám i na jejich obalu. Proto jsou plněny do skleněné karafy, kterou můžete po vypotřebování produktu využít ve vaší domácnosti dle vaší fantazie, třeba jako vázu. Kromě toho se sůl z karafy snadněji dávkuje. Každou sůl navíc zabalíme do designového papírového tubusu, aby byla chráněna před poškozením během přepravy.

Koupelová sůl Daro
Koupelová sůl Daro

Jak si koupelovou sůl nejvíc užijete?

Pro maximální požitek přidejte do vany, ve které je přibližně 50 litrů vody, 5-10 polévkových lžic koupelové soli. Dopřejte si alespoň 20 minut jen pro sebe, aby vaše tělo stihlo vstřebat všechny potřebné blahodárné složky. 

Pokud je v soli obsažen i barevný jíl, je potřeba počítat s tím, že vana po koupeli zůstane zabarvena. Jíl jde z povrchu vany však velmi dobře opláchnout silnějším proudem vody a v některých případech za pomocí hadříku.

Koupelová sůl Daro

Relaxace

Po náročném dni
Koupelová sůl Daro

Nová energie

Po vyčerpávajícím dni
Koupelová sůl Daro

Osvěžení

Pro maximální osvěžení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: